MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 7451381
nr 745 1381
Skåp
Med lådor, England, Sekelskifte, längd: 97, djup: 53, höjd: 112
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:58:45
5/3 17:47:15
500 kr
5/3 17:54:35